Hizmetlerimiz

Her proje ve program, inovasyon yapmak ve daha iyi yollar sunmak için bir fırsattır.

Grafik / Baskı / Dijital İşleriniz İçin

Kartvizitler, El İlanları, Broşürler, Reklam Ürünleri, Kurumsal Ürünler, İç – Dış Mekan Reklam, Promosyon Ürünleri, Restoran/Cafe Ürünleri

Web / Mobil / Reklam İşlerinizde

Kurumsal, Kişisel, E-Ticaret, Blog, Özel, Trend ve Popüler Web Teknolojileri Kullanarak Tasarlıyorum.

Facebook, Twitter, Instagram İçin

İnternet Reklamları, Fuar & Organizasyon Reklamları, Kurumsal & Kişisel Markalaştırma, Kimlik Geliştirme ve Tasarımı.

Adli Bilişim Suçları

Kriminal sektörde uzun zamandır hizmet vermekte olan alanında uzman bilirkişilerden teknik destek ve yardım almanızı sağlamaktadır.

Tam Servis

Fikirlerinizi Modern, Profesyonel ve Uyumlu Bir Şekilde Tasarlıyoruz..

Ahmet_Burak_Ural_Web_Tasarim_1

Web Tasarımı

90'lı yılların ortalarında basit HTML kodlarıyla başlayan ve sınırlı bir kesime hitap eden web siteleri, günümüzde son teknolojilerle donatılan, kişi ve kuruluşların dünyaya açılan en önemli penceresi konumuna geldi. Yeni bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Tercihinize ve ihtiyacınıza göre en son web teknolojileriyle donatılmış, mobil uyumlu web tasarımlarını hazırlıyor ve hizmetinize sunuyoruz.

İçerik Oluşturma

Bir web sitesini tasarlamak, son teknolojilere uygun hale getirmek ve görsel yönden doyurucu kılmak her zaman yeterli olmaz. Ortaya konan çalışmanın verimini yükseltebilmek ve hedef kitleye kendimizi anlatabilmenin en önemli yolu doğru içerikleri doğru yerlere yerleştirebilmektir. Web ekibimiz, sitenizi tasarlarken metin yazarlarımızla ortak çalışır; sitenin hangi bölümünde hangi içeriğin yer alacağını önceden belirler, oluşturur ve kullanıcı deneyimlerini inceleyerek en verimli projeyi ortaya koyar.

Ahmet_Burak_Ural_İçerik_Oluşturma
Ahmet_Burak_URAL_Teknik_Destek

Teknik Destek

Web sitesi projelerini hazırladıktan sonra sizi asla kaderinizle başbaşa bırakmıyoruz. Belirlenecek süre boyunca web sitenizin altyapısıyla, hosting ve domain işlemleriyle her daim ilgileniyor, gerektiğinde uzaktan erişim sağlayarak teknik destek hizmeti de sunuyoruz. Ekibimiz ayrıca, mevcut web siteleriniz için hosting, domain ve altyapı çalışmalarını da üstleniyor.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Günümüzde kullanıcıların büyük bir çoğunluğu, aradığı şeye başta Google olmak üzere arama motorlarını kullanarak ulaşıyor. Hatta web adresini bildikleri sitelere bile arama motoruna söz konusu sitenin adını yazarak girmeyi tercih ediyor. Durum böyle olunca, arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak büyük önem kazanıyor.Ekibimiz, iş ortaklarıyla Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti de sağlıyor. Böylece web siteniz ve markanız arama sonuçlarında daha üstlerde yer alıyor, daha çok kişiye ulaşıyor.

Ahmet_Burak_Ural_SEO
Ahmet_Burak_Ural_GÖRÜNTÜ_VE_VİDEO_İNCELEME_1

GÖRÜNTÜ VE VİDEO İNCELEME

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle giderek çoğalan kamera ve görüntü kaydetme araçları bir çok suç anını ve buna ipucu, delil olabilecek anları kaydetmektedir.Bu veriler uzman kişiler tarafından incelenmediği takdirde montaja ve manipülasyona çok elverişli olabilir. Doğru inceleme yapılmadığı takdirde arka plandaki tahrifat, montaj, eklemeler farkedilmemektedir. Bu alanda eğitim almış ve tecrübe etmiş bilirkişiler tarafından incelenip bilirkişi raporu verilmelidir.

SES İNCELEME

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle giderek çoğalan ses kaydetme araçları bir çok suç anını ve buna ipucu, delil olabilecek anları kaydetmektedir.Bu veriler uzman kişiler tarafından incelenmediği takdirde montaja ve manipülasyona çok elverişli olabilir. Doğru inceleme yapılmadığı takdirde arka plandaki tahrifat, montaj, eklemeler farkedilmemektedir. Bu alanda eğitim almış ve tecrübe etmiş bilirkişiler tarafından incelenip bilirkişi raporu verilmelidir.

Ahmet_Burak_URAL_Ses_İnceleme
Ahmet_Burak_URAL_Adli_Bilişim_İnceleme

ADLİ BİLİŞİM İNCELEME

Bilgisayar teknolojisinin ilerlemesiyle birlikte bilgisayar ve internet ortamında suç oranı artmaktadır. Delil niteliği taşıyan unsurlar eğitimi almış ve tecrübeli bilirkişiler tarafından raporlandırılmalıdır.

CEP TELEFONU, BİLGİSAYAR VE NOTEBOOK İNCELEMESİ

Cep Telefonu, Bilgisayar ,Hard Disk , Sim Kart, CD – DVD ve Hafıza Kartı incelemeleri yapılarak. Adli mercilerde kullanılmak üzere raporlama hizmeti sunulmaktadır. Silinmiş dosyaları geri kurtarılarak karartılmak istenilen deliller adli makamlara sunulmaktadır.

Ahmet_Burak_Ural_Bilgisayar_İnceleme
Ahmet_Burak_Ural_Data_Kurtar

VERİ KURTARMA – VERİ ANALİZİ

Adli olaylarda delil niteliği taşıması nedeniyle adli bilişim delilleri çok ciddi bir öneme sahiptir suçsuzluğun ispatı veya suçlunun ortaya çıkmasında önemi büyüktür. Her türlü adli bilişim donanımından veya yazılımdan veri analizi veri kurtarma işlem geçmişi çalışmalarını gerekli yazılım ve donanımlarla alanında uzman ekibimiz ile yapmaktayız.

CASUS YAZILIM TESPİTİ

Telefonunuza, bilgisayarınıza casus yazılım yüklenerek art niyetli kişiler tarafında bilgileriniz, mailleriniz , fotoğraflarınız ,mesajlarınız art niyetli kişiler tarafından kullanılabilir.Şirket bilgileriniz çalınarak şirketinizin değer kaybetmesi ve rakiplerine karşı güçsüz duruma düşmesi sağlanabilir. Şüphe duyduğunuz durumlarda veya suç öncesi önleme amacıyla bize ulaşın gerekli incelemeler ile casus yazılım tespiti ve korunma yollarında birlikte çalışalım.

Ahmet_Burak_Ural_Casus_Yazılım
Burak URAL_Dijital_inceleme_Ahmet_Burak_Ural_Bilirkişi Cep Telefonu Adli Bilişim İncelemesi

Cep Telefonu Adli Bilişim İncelemesi

Akıllı Cep Telefonu/SIM Kartlarının Adli Bilişim İncelemesi, Adli Bilişim Alanında Mobile Forensic, Mobil Cihazlarda (Cep Telefonu, Tablet) Adli Veri Analizi.

Optik Medya İncelemesi

Cd Dvd İnceleme Tutanağı Bilirkişi Raporu Uzman Mutalaası, Optik Medya Adli Bilişim İncelemesi Teknik Raporu.

Burak URAL_Dijital_inceleme_Ahmet_Burak_Ural_Bilirkişi Optik Medya İncelemesi
Burak URAL_Dijital_inceleme_Ahmet_Burak_Ural_Bilirkişi Suistimal ve Sanayi Casusluğu İncelemeleri

Suistimal ve Sanayi Casusluğu İncelemeleri

Server Adli İmaj Alma Sunucu Adli İmaj Alma, Sunucu Server Adli İncemelesi ile Bilir kişi Raporu ve Uzman Mutalaası Yazılması.

Görüntü İnceleme ve İyileştirme

Adli Görüntü İyileştirme ve Onarma, Görüntü Kurgulama, Görüntü İyileştirme Algoritmaları Görüntü Video Dvr kamerası Bilirkişi Raporu ve Uzman Mütalaası

Ahmet_Burak_Ural_GÖRÜNTÜ_VE_VİDEO_İNCELEME
Ahmet_Burak_URAL_Ses_İnceleme

Ses İnceleme ve İyileştirme

Ses Kaydı İnceleme, Ses Kayıt Cihazı İnceleme, Ses Montaj İnceleme, Ses Montajı Nasıl Anlaşılır, Adli Ses Analizi, Adli Ses Kaydı İnceleme Raporu

Sosyal Medya İncelemesi

Sehte Hesap Tespiti Sahte Profil Tespiti Sosyal Medya Bağlantılarını Tespit Etme Hesap Kapatma Sosyal Medya Bilirkişi Raporu ve Uzman Mutalaası ip tespiti

Ahmet_Burak_URAL_Teknik_Destek
Burak URAL_Dijital_inceleme_Ahmet_Burak_Ural_Bilirkişi Ağ ve Sunucu Adli Bilişim İncelemeleri

Ağ ve Sunucu Adli Bilişim İncelemeleri

Ağ Paketlerinin İncelenmesi Bağlantıların Tespiti Uçucu Verinin İncelenmesi Saldırı Analizi Kimlik Tespiti İp Tespiti DDOS Tespiti Bilirkişi Teknik Rapor

Kriminal Büro İncelemeleri

Kriminal Bürosu inceleme ekibinin tamamı, Ulusal Adli Bilirkişi olarak bilirkişi raporu ve uzman mütalaalası hazırlamaktadır.

Burak URAL_Dijital_inceleme_Ahmet_Burak_Ural_Bilirkişi Kriminal Büro İncelemeleri
Burak URAL_Dijital_inceleme_Ahmet_Burak_Ural_HTS Analiz Raporu Kayıtları ve Baz İstasyonu Analizi

HTS Baz İstasyonu Analizi

Hts Analizi Bilirkişi Raporu, Hts Bilirkişi İncelemesi, Hts raporu nasıl alınır, Hts raporu açılımı, BTK, Tib Hts Raporu, Telefon Hts Raporu, HTS Baz İstasyonu Analizi

Adli Belge İnceleme

Belgelerin üzerindeki imzaları inceleyip sahte belgedeki imzayı uzmanlarımız tarafından bilirkişi raporu ile kanıtlamaktayız.

Burak URAL_Dijital_inceleme_Ahmet_Burak_Ural_Bilirkişi Adli Belge İnceleme
Burak URAL_Dijital_inceleme_Ahmet_Burak_Ural_Bilirkişi Bilgisayar Adli Bilişim İncelemesi

Bilgisayar Adli Bilişim İncelemesi

Kriminal ve Adli İdari soruşturmalarda Bilgisayar Harddisk İncelemesi, Bilgisayar Geçmiş İnceleme, Adli Bilişim İncelemeleri, Bilirkişi Raporu, Uzman Mütalaası

ByLock Uygulaması İncelemeleri ve raporlaması

Yazacağımız rapor neticesinde masumiyetinizi ispatlayabilirsiniz.

Burak URAL_Dijital_inceleme_Ahmet_Burak_Ural_ByLock Uygulaması İncelemeleri ve raporlaması_1

İstatistiklerimiz

Yaklaşımımız, geleneksel düşünceye sürekli meydan okumak ve her projede yüksek etik standartlara uyduğumuzdan emin olmak için her zaman dürüstlükle çalışırken, daha akıllıca, daha hızlı ve daha verimli yöntemler için durmaksızın zorlamaktır.

10

YILLIK
DENEYİM

283

MUTLU
MÜŞTERİLER

148

PROJELER

752

HİZMETLER